Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste - ,,dziękujemy"- zawiera wszystko 
co chcemy wyrazić!.. 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim Sponsorom, którzy wspierali i wspierają naszą placówkę. 
Ta życzliwa pomoc przybierała różne formy. Dziękujemy!!!

ROK 2018/19

Dziękujemy

1) p. Piotrowi Kubiaczykowi za zakup podręczników do j. polskiego dla klas IV.

2) Rodzicom, którzy upiekli wspaniałe ciasta na Wietrzenie Szaf w dniu 10.11 i tym samym zasili konto Rady Rodziców. 

3) p. Piotrowi Kubiaczykowi za zakup podręczników do j. angielskiego dla klas IV.

4) p. Marcinowi Klessa - za stojaki na rowery

Serdecznie dziękujemy pp. Olszewskiej Magdzie, Dotce Paulinie, P. Przychodzkiej, Joannie Strugarek, P. Legendre, P. Nowak, P. Bartkowiak, P. Nowackiej, P. Żytkowiak, P. Niemier, P. Diller, P. Błaszkowiak.

ROK 2017/18

1) Dziękujemy p. Marcinowi Grześkowiakowi za pomoce dydaktyczne do religii.

2) p. Witoldowi Michałkowi za sponsorowanie dwóch zestawów plastycznych

3) p. Radosławowi Kudła za sponsorowanie medali na Gminny Turniej Sportowy klas I - III ,,Bawmy się razem".

4) Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli placki na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbył się w naszej szkole 16.12.2017 r. Dziękujemy Państwu: p. I. Krawczyk (IIIc), p. A. Kmieciak (IIIa), p. M. Wachowiak (II), p. I. Potockiej (IIIa), p. M. Bąkowskiej (0a), p. J. Żelaznej (IIIe), p. J. Jankowiak (Ib), p. Naskręt (IIIe), p. M. Wojtera (0a), p. Niemier (IIIa), p. A. Bartkowiak (Vb), p. Przychodzkiej (VIa), p. N. Kokot (Ic), p. J. Antkowiak-Mizera (Ia), p. Wojtaszyk (VIb), p. A. Szczepaniak (0a), p. Dudek (IIIc i IVd), p. Woźniak (IIIc i IVb), p. J. Strugarek (Ic), p. D.Grześkowiak (IIIc), p. J. Różańskiej (IIId i VIIb), p. Monarcha (IIIc), p. Jankowiak (IVb), p. J. Michalak (Vb), p. A. Pabisiak (IIIc), M. Niemier (IIIc i Va), A. Kuligowska (Va), p. A. Naskręt (IIIe),

5) Rada Rodziców przy SP2 w Kórniku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wspomogły loterię fantową podczas Balu Karnawałowego, a z której dochód zostanie przekazany w całości na dzieciaki z naszej Szkoły.

Dziękujemy: Urzędowi Miasta I Gminy Kórnik, CSiR Oazie, p. jubilerowi Buszkiewiczowi, Yasumi Kalisz, właścicielom Salonu Kosmetycznego 3f w Bninie, właścicielce Gabinetu Kosmetyczno-Fryzjerski ego ,,Joanna" w Bninie, Raben Logistic Polska, Restauracji Wielkie Nieba Rynek Bnin, ToTu - Bawialnii i Kawiarnii, Mechlin Karolinie, Mechlin Remussowi, Marcie Kossak, Marcinowi Wróblewskiemu, p. Paulinie Latusek - właścicielce Studia Atelier oraz wielu rodzicom, którzy anonimowo wspomogli naszą loterię.

6) Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasto do naszej kawiarenki na ,,Dzień Talentów i Drzwi Otwartych" pp: Paulinie Dudek, Agnieszce Monarcha, Lidii Bartkowiak. Emilii Diler, Mikołajowi Dudek, Magdalenie Wyrzykiewicz, Agnieszce Łukowskiej, Lucynie Miara, Agnieszce Kujawa, Agnieszce Kasprzyk, Iwonie Lorenc, Magdalenie Wojtera, Hannie Hoffman, Dominice Wesołek, Karolinie Siejak, Paulinie Dotka, Natalii Wojno, Annie Bartkowiak, Ewelinie Nogaj, Annie Przybył, Kamili Andrzejewskiej, Marioli Niemier, Marcinowi Grześkowiakowi, Wioletcie Błaszkowiak, Katarzynie Fankidejskiej, Joannie Tomczak, Marcie Wachowiak, Renacie Mikołajczak, Renacie Grzembowskiej, Paulinie Gramsz, Elżbiecie Regauer. Serdecznie dziękujemy za 31 placków.

7) Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasto na gminną imprezę ,,Drzewo Franciszka". serdecznie dziękujemy pp. Justynie Rybka, Agnieszce Łukowskiej, Robertowi Loga, Annie Bartkowiak, Agacie Rozkres, Marcie Wachowiak, Monice Musielak-Andrzejewskiej, Jolancie Jankowiak, Annie Koszałka-Karaszewskiej, Magdalenie Kozłowskiej, Emili Wasielewskiej, Magdalenie Bąkowskiej, Genowefie Wachowiak, Monice Skotarczak, Joannie Strugarek, Marii Hładyszewskiej, Honoracie Taciak.

ROK 2016/17

1) Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasto na ,,Jesienne Wietrzenie szaf". Przyniesiono 32 ciasta. Pyszne wypieki przynieśli pp.: Monika Dering, Anna Mielcarzewicz, Iwona Krawczyk, Daria Grześkowiak, Wioleta Błaszkowiak, Katarzyna Jankowiak, Iwona Woźniak – Koprucka, Anna Wygralak, Agata Rozkres, Aldona Gurtat, Jolanta Jankowiak, Kinga Mocek, K. Przychodzka, M. Rachuta, Beata Płatek, Lena Siejak, Elżbieta Litka, Renata Jankowska, J. Ludwiczak – Żelazna, Paulina Dotka, Barbara Koprucka, Anna Karaszewska, Agnieszka Rzepecka, Magdalena Kozłowska, Beata Kaźmierska, Marta Powaga, Róża Bułaj, Ewelina Nogaj, Kacper Wesołek, Ania Krawczyk, Julia Krawczyk, Mateusz Krawczyk.

2) Dziękujemy Państwu Ewie Mazurkiewicz, Paulinie Basalak i Marcinowi Grześkowiakowi za sponsorowanie ,,Jesiennego wietrzenia szaf".

3) Dziękujemy rodzicom za upieczenie ciasta na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbył się 17.12.2016 r.:

I - Karolina Zimowska; II c - Ewa Woźniak (IIIb), Iwona Krawczyk(IIIa); II d - Paulina Dotka, J.Ludwiczak – Żelazna; IIIb – Ewa Mazurkiewicz; IIIc - Agnieszka Bykowicz, Aneta Kolasińsk; IIId - Iwona Lamprecht,Robert Loga(IVa), P. Karaszewsk; IV a - Aleksandra Kuligowska, Mariola Niemier ; IVb - Katarzyna Wlazła, Magdalena Wittman; V a - Paulina Zakrzewska, Joanna Grzembowska, Małgorzata Rachuta, Renata Grzembowska

4) Dziękujemy sponsorom kiermaszu bożonarodzeniowego pp. Ewie Mazurkiewicz i Marcinowi Grześkowiakowi.

5) P. Grzegorz Pieczyński - sponsor mapy fizycznej świata

6) P. Marcin Grześkowiak - wywóz złomu, baner na scenę w auli szkoły z okazji ,,Dnia Talentów".

7) P. Hanka Sobierajska-Nowacka - ufundowanie medali na Gminny Turniej Sportowy Bawmy się razem.

8) Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasto na ,,Dzień Talentów i Drzwi Otwarte" oraz ,,Wiosenne Wietrzenie Szaf". Przyniesiono 48 ciast, a byli to Państwo: Karolina Przychodzka Va, Monika Skotarczak 3a, Sebastian Błaszkowiak 6a, Beata Przybyła 2d, AgnieszkaKujawa IIa, Mariola Niemier 4a i 1c, Małgorzata Adamczyk 6b, Hanna Langner, Elżbieta Kokot, Marta Lampert 3d, Anna Bartkowiak 5a, Maria Kuźma 0b, Jolanta Jankowiak 0b, Tomasz Mikołajczak 3a, Joanna Różańska 2d, Piotr Kołodziejczak 6a, Kinga Mocek 0b, Anna Nowacka 2d, Agnieszka Kuligowska 4a, Dominika Wesołek 3b, Karolina Naskręt 2e, Anna Andrzejewska 2d, Agnieszka Kaźmierczak, Julia Wojtaszyk Vb, Karolina Siejak 2a, Hanna Sobierajska 2d, Aleksandra Gmyś 4b, Aleksandra Rybka 3a, Przemysław Małecki 4a, Pola Mizera 0a, Partycja Jankowska 3d, Patrycja Szymoniak 4b, Henryka Strugarek 5b, Paulina Basalak IIIb, Paulina Dotka 2d, Hanna Kurczewska 3c, Adam Armatys 5b, H. Dering 0ci 3b, P. Rozkres 1a, P. Budniak 1a, Katarzyna Sójka, Anna Loga, Beata Kaźmierowska 6a, Maria Świergiel 2e, Magdalena Wyrzykiewicz 0a, Wiktor Bąkowiak2a, Wiktoria Świtek 6a, Agnieszka Monarcha.


ROK 2015/16

1) p. Marcin Grześkowiak i p. Paweł Śliwiński - zakup trzech stołów do tenisa stołowego
2) p. Małgorzata Dudziak - firma Klaurys Spółka z o.o. - zakup mapy fizycznej Polski
3) Fundacja ,,Gaja" - zakup mapy ,,Europa Młodego Odkrywcy". 

4) pp. Aneta i Artur Machnikowie – sponsorowanie medali na turniej gminny ,,Bawmy się razem” 

5) Sponsorzy fantów na zabawę karnawałową dla rodziców: - firma Insta Druk - pp. Andrzejewscy, OAZA Kórnik, Surówki p. Marcin Grześkowiak, p. Maciej Kuszak, Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny ,,Joanna" p. Joanna Witkowska, Surówki pp. Ogórkiewicz, Tominet - serwis komputerowy p. Tomasz Niemier, Jantex Polska, Zumi - p. Zuzanna Niemier, Pro-Cafe - p. Tomasz Mazurkiewicz, studio fryzur p. Alicja Podpolucha-Drzonek, 3 F Zdrowie i Uroda p. Paulina Zakrzewska, Studio Atelier p. Paulina Latusek, Kwiaciarnia ,,U Agaty" Bnin, Schenker.


ROK 2014/15

1)p. Łukasz Łagoda - ,,Fretless" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - naprawa instalacji gazowej
2) Rodzicom naszej szkoły za własnoręczne przygotowanie fantów na zabawę andrzejkową organizowaną przez Radę Rodziców. 
Dziękujemy Paniom i Panom: Galubińskiej IIIa, Bąkowskiej 0a, Kmiecik IVb, Małeckiej IIa, Fraczek IVb, Staśkiewicz VI, Paleń Id, Zydorczak IVb, Antkowiak IV, Dłużyk IIa, Łyszczarz IVa, Jurga IVb, Łagoda IIa, Gierszewskiej IIIa, Basalak-Cała Ib, Szymańskiej IIb, Włodarczak IIIa, Betańskiej IVb, Zakrzewskiej IIIa, Flens VI, Zięta Vb, Zięta VI, Strugarek IIIb, Stypczyńskiej IVb, Lasek VI, Grześkowiak IV b.
3) Rodzicom naszej szkoły za dostarczenie fantów na zabawę karnawałową organizowaną przez Radę Rodziców.
Dziękujemy Paniom i Panom:Nawrockiej VI, Błaszkowiak IVa, Michalak IIb, Krześ 0b, Kaźmierowskiej IVa, Bartkowiak Ia, Różańskiej IVb, Zimny Ic i 0b, Bukczyńskiej IVb, Czemko 0a, Zawada Va, Włodarz IIa, Krawczyk Ia i IVb, Kowalskiej Ib i IVa, Adamczyk IVb, Janickiej IIb, Trzeciak, Małeckiej IIa, Jurga IVb, Staśkiewicz VI, Lasek II i VI, Stypczyńskiej IVb, Mazurkiewicz Ib, Szymańskiej IIb i 0b, Piaseckiej Va, Strugarek IIIb, Zakrzewskiej IIIa
4) Rodzicom naszej szkoły za upieczenie placków na ,,Drzwi otwarte".
Dziękujemy Paniom i Panom: 0a - M. Bąkowskiej, D. Wesołek, 0b - A. Grząślewicz-Szymańskiej, Ia - I. Krawczyk, R. Mikołajczak, Ib - P. Basalak, Mazurkiewicz, Zgarda, Wesołek, Ic - A. Jankowskiej, A. Ciesielskiej-Zimny, Id - A. Ailler, Lamprecht, IIa - K. Małeckiej, Ogórkiewicz, Zięta, Niemier, Grześkowiak, Lasek, IIb - K. Biegańskiej, M. Malickiej, A. Grzaślewicz-Szymańskiej, IIIa - P. Zakrzewskiej, Niemier, IIIb - H. Strugarek, A. Skrzypczak, Niemier, Wachowiak, Jankowskiej, Bartkowiak, IVb - Byczyńskiej, K. Jurga, Różańskiej, M. Adamczyk, Va - I. Dzirba, I. Gierszewskiej, R. Piaseckiej, VI - Lamprecht, Ogórkiewicz
5) pp. Paulinie Basalak i Tomaszowi Cała - za ,,Truskawkowy Dzień"
6) p. Stanisław Duszczak - Prusinowo - zakup mapy ,,Polska Małego Odkrywcy"


ROK 2013/14


1)pp. Gerwazy i Walenty Ogórkiewicz – Spółka Jawna – sponsorowanie autokaru na wyjazdy dzieci podczas ferii zimowych
2)p. Włodzimierz Matuszak – Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne WODKOM Kórnik - transport .
3) Biuro Projektowo - Usługowe BAMP Piotr Kuciak - zakup mapy Europy dla kl. I - III.
4) P.W. GÓR - BUD Jerzy Górny - zakup mapy ,,Pielgrzymki Jana Pawła II
5) p. M. Matysiak - wywóz złomu
6) p. Lamprecht - przekazanie mapy

ROK 2012/13

Podziękowania kierujemy do:

1.p. Włodzimierza Matuszaka – Wodociągi Kórnickie i Usługi Komunalne WODKOM Kórnik - za pomoc w przenoszeniu mienia szkoły oraz użyczenie transportu .

2.p. Beaty Urbaniak – za zmagazynowanie mienia szkoły na czas remontu

3.p. Bernadety Musiał – za sponsorowanie wody na Festyn Rodzinny

4.p. Macieja Matysiaka – za użyczenie transportu oraz zmagazynowanie mienia szkoły na czas remontu

5.Fundacji Zakłady Kórnickie – za zakup nagród książkowych dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

6.p. Jerzego Górnego – Gór – Bud – za zakup mapy

7.  p. Zbigniewa Skrzypczaka – Zbyt – Tel – za zakup mapy

8.  p. Jackowi Banaszakowi – Przedsiębiorstwo Budowlane – za zakup mapy

9.  p. Bogdanowi Karolczakowi – Instal – Kar – za zakup mapy

10. p. Danucie Gacek – Sprzedaż Hurtowa Owoców i Warzyw – za zakup mapy

Dziękujemy za wykonanie obrazu naszej patronki oraz plakatów na drzwi otwarte szkoły:
Panu Marcinowi Grześkowiakowi

Dziękujemy za zakup map do nauczania przyrody  (20.02.2013r.):
1. Panu Maciejowi Duszczakowi - firma Mechanika Pojazdowa w Prusinowie
2. Panu Marcinowi Kowaczowi - Publiczny Transport Ciężarowy w Skrzynkach
3. Pani Barbarze Kuciak - BAMP Biuro Projektowo Usługowe w Kamionkach
 

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali fanty na Bal Karnawałowy  organizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły w dniu 9.02.2013 r.:

1.MOTOMAX serwis ogumienia – Kórnik

2.Restauracja TAWERNA POD ŻAGLAMI – Kórnik

3.Hotel RODAN – Skrzynki

4.Restauracja VENTUS – Kórnik

5.OAZA – Kórnik

6.KM Partner – Kórnik

7.ATOPIK – PPH Krzysztof Miara

8.Sklep drogeryjno-chemiczny – Zwierzyński, Lehman

9.Studio IMPRESJA – Jagoda Niciecka

10. Studio ATELIER Paulina Latusek

11. Kwiaciarnia w Bninie – Agata Wolna

12. Restauracja CASABLANCA

13. PKO BP SA Oddział 1 w Kórniku

14. RHEIN FOLIEN – A.A. Machunik

15. Salon fryzjerski Maciej Kuszak

16. Tadeusz Kuźma

17. PENiG – Gazownia

18. Sklep Zoologiczno – Wędkarski – Waldemar Poprawski

19. Surówki GRZEŚKOWIAK

20. Surówki OGÓRKIEWICZ

21. Surówki SZNURA

22. CUKIERNIA – Piotr Kaczmarek

23. Roman Wdowczyk

24. Sklep NA OSIEDLU M.J. Żak

25. STIHL

26. ABC sklep wielobranżowy – Ewa Robińska

27. Kwiaciarnia STOKROTKA – Katarzyna Taciak

28. 3F ZDROWIE I URODA Paulina Zakrzewska

29. TOMINET serwis komputerowy Tomasz Niemier

30. Tadeusz Kuźma, Paweł Pawlaczyk, Jarosław Lasek

31. ORIFLAME Barbara Zonko
32) Dyrekcja i nauczyciele SP nr 2 w Kórniku
33) Rodzice uczniów naszej szkoły
Dziękujemy za opłacenie autokarów na wycieczki zorganizowane przez szkołę podczas ferii zimowych (14 - 18.01.2013 r.):
pp. G.W. Ogórkiewiczom - produkcja surówek